Adwokat Wieruszów

Pracownicy naszej kancelarii zajmują się pomocą w odzyskiwaniu ruchomości, nieruchomości, należności pieniężnych. 2. Z ofertą naszej kancelarii adwokackiej można zapoznać się na stronce arturdembny.pl. 3. Kancelaria Adwokacka Artura Dembnego specjalizuje się w udzielaniu kompleksowej pomocy w kwestiach prawnych.

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Artura Dembnego – adwokat Ostrzeszów, Kępno – specjalizuje się w udzielaniu kompleksowej pomocy prawnej zarówno dla klientów indywidualnych a także dla firm, zapewniając solidne wsparcie w najtrudniejszych sprawach.

Specjalnością kancelarii jest:
– Prawo karne – obrona osób , które zostały oskarżone, reprezentacja w śledztwach oraz dochodzeniach, profesjonalna pomoc w postępowaniach wykonawczych i w przypadku aresztowań.
– Prawo cywilne – specjalnością kancelarii Artura Dembnego są sprawy majątkowe, sprawy rzeczowe a ponadto sprawy spadkowe, w tym również dochodzenie roszczeń oraz żądań.
– Windykacja – pracownicy Kancelarii zajmują się pomocą w odzyskiwaniu ruchomości, należności pieniężnych jak również nieruchomości na drodze sądowej oraz polubownej.
– Obsługa prawna korporacji- kompleksowa obsługa firm, w tym także spółek – zakładanie, przekształcanie, likwidacja, obsługa istniejących podmiotów.

Artur Dembny – adwokat Ostrzeszów, Krotoszyn, Oleśnica, Wieruszów – z ofertą naszej kancelarii adwokackiej możecie Państwo zapoznać się na jej stronie arturdembny.pl.

Dodaj komentarz