Zespół handlingowy wyposażony jest w specjalne, gumowe obuwie. Bhp oferuje buty ochronne, jakie skutecznie zabezpiecza przed szkodliwymi obiektami.

Na każdym lotnisku jest zatrudnionych całe mnóstwo osób. Są to nie tylko i wyłącznie personel , który dba o bezpieczeństwo osób podróżujących, straż celna, asystenci ludzi niepełnosprawnych oraz kadra operacyjna, lecz także agenci do spraw obsługi pasażerskiej. Ci agenci mają swoje zadania zarówno w środku budynku, jak również na płycie lotniska. W związku z tym obowiązkiem firmy, jaka ich zatrudnia, jest wyposażenie ich w odpowiednią odzież ochronną. W celu zwiększenia widocznościAby zwiększyć widoczność pracownika handlingowego na lotnisku, potrzebne są kamizelki albo kurtki odblaskowe, a czasami także słuchawki.

Agent czuwający nad załadunkiem samolotu obecny jest na zewnątrz do momentu startu maszyny. Powinien być dobrze widoczny przez pilotów a ponadto pozostałych członków obsługi naziemnej. Ma to bardzo duże znaczenie szczególnie przy złych warunków atmosferycznych , które zmniejszają widoczność przykładowo przy silnym deszczu. Ważna jest również ochrona narządu słuchowego. Hurtownia Bhp ma w swojej ofercie nauszniki, jakie skutecznie tłumią dźwięki o wysokiej częstotliwości. Hałas , który jest emitowany przez rozgrzewające się silniki samolotu bez wątpienia do takich należy.

Zespół handlingowy wyposażony jest również w odpowiednie, gumowe buty. Sklep internetowy BHP ma buty ochronne, jakie skutecznie zabezpiecza przed szkodliwymi obiektami np. mieszaninami oleistymi. Masywna cholewka a także gruba podeszwa gwarantują stopom bardzo dobre podparcie. Co więcej, buty gwarantują wysoką ochronę przed wilgocią i niskimi temperaturami.

Dodaj komentarz